0530 761 61 38 - 39

Kurumsal
Hakkımızda

1998 Senesinde Başladiğimiz Turizm Yolculuğuna Turizmin Farkli Alanlarinda Özellikle Gap Ve Doğu Anadolu Bölgelerinde Uzman Rehber Olarak Hizmet Verdik. Bu Bölgelerde Turizm’in Gelişmesi İçin Birçok Proje İçinde Yer Alip Destek Verdik. Bu Bölgelere Tur Düzenlemek İsteyen Acentaci Dostlarimiza Destinasyon Belirleme Ve Oluşturulan Destinasyonlarda Operasyonel Destekler Verdik.


Zaman İçerisinde Edindiğimiz Tecrübe Ve Alandaki Operasyonel Gücümüzü Kurumsal Bir Yapiya Büründürme İhtiyaci Hissettik Ve Bu Sebeple 2010 Yilinda Van İlinde Gagik Tour İsmiyle Seyahat Acentamizi Kurduk.


Açildiğimiz İlk Günden Bugüne Değin Kurmuş Olduğumuz İlişkiler Ve Edinmiş Olduğumuz Dostlardan Bize Olan Destek Artarak Devam Etti. Bizler De Bu Güvenin Gereği Olarak Dostlarimiza; Otel Konaklama, Tur Destinasyonlari, Rehberlik, Araç Kiralama Ve İhtiyaçlari Olabilecek Her Hususta Lokal Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.


Doğu Ve Gap Bölgelerindeki Turlarimiza Yeni Zenginlikler Katarak Özellikle Çok İlgi Gören; Gürcistan&ermenistan Ve Ermenistan Destinasyonlarina Yoğunlaşarak Operasyonlarin En İyi Şekilde Uygulanabilmesi İçin Tüm Altyapiyi Oluşturduk.


Gagik Tour Olarak; Gap, Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz, Gürcistan Ve Ermenistan Turlarinizda Partner Acenta Olarak Tüm Lokal Hizmetleri Vermeye Ve Sevgili Turizm Dostlarimizla Çalişmaya Haziriz.


Gagik Tour Dünyanın Dört Bir Yanını Sizlerle Buluşturmak İçin Çalışıyor
İletişim Bilgileri
Telefon: 0530 761 61 38 - 39
Fax: 0 432 216 10 39
Adres: Maraş Caddesi Şişli Öğretmen Evi Karşısı Çağdaş Sk. Babil Home Office Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN
Takip Et!
2018 © Gagik Tour
vtekbilisim.com.tr